15 січня 2016 р.

Дискредитація курорту Трускавець – хто за цим стоїть?

Опублікував о 14:27 Трускавецьке телебачення

Розпочнемо з того, що на початку року на наше місто-курорт хлинула брудна інформаційна лавина. В ефір «Нового каналу» запустили торішнього «Ревізора» з негативним висвітленням роботи деяких санаторіїв, зокрема «Кристалу», а на інших ресурсах – дискредитація комплексу «Женева». Кульмінацією став сюжет у «Новинах дня» телеканалу «ЗІК», який вийшов 11 січня. У ньому цілком навиворіт показано невеличкий конфлікт, що стався ще на початку грудня у готельно-курортному комплексі «Карпати». Його суть така: шестирічна дівчинка пішла зі своєю матір’ю до басейну і там отримала алергічну реакцію невідомого походження. Мати почервоніння шкіри у донечки назвала опіками і висловила претензії до адміністрації «Карпат». Подія сталася ввечері, а відразу вранці наступного дня Зоряні Шмілик повернули гроші. Однак, жінці цього здалося замало і вона викликала поліцію. А далі ще більше: через свого представника Зоряна Шмілик зажадала грошової компенсації, нібито, за послуги адвоката та косметичного салону. Але все за порядком. Давайте подивимося фрагмент сюжету «Огляд дня».
Журналісти ТІТ насамперед поспілкувалися зі старшим менеджером ГКК «Карпати» Галиною Козловською. Те, що розповіла працівник закладу, не лише наводить на думку, що усе відбувалося, ніби, за написаним сценарієм, але й викликає підозру, що Зоряна Шмілик зовсім не відпочивати їхала в Трускавець. Слухаймо Галину Козловську.
Розповідь Галини Козловської доповнив генеральний директор готельно-курортного комплексу «Карпати» Лев Грицак. Фаховий медик, заслужений лікар України, Лев Ярославович розповів деякі подробиці ситуації і своє бачення того, що сталося.
Отже, єдина претензія Зоряни Шмілик: її дитина отримала хімічні опіки. Але самі трускавецькі медики це заперечили. Слід зазначити також, що мати відмовилася від госпіталізації і від ін’єкції. Жінка, натомість, каже, що дитині допоміг звичайний кефір. Ось що розповіли медичні працівники міської лікарні та ГКК «Карпати» Наталя Зуймач та Ірина Лазарів. З першою вдалося порозмовляти тільки телефоном.
Адміністрація ГКК «Карпати» стверджує, що це у них перший подібний випадок. Люди не те, що не скаржаться на басейн, але й дуже позитивно відгукуються про його роботу. Зауважимо, що клієнтами тут є також діти з Міжнародної клініки відновного лікування Володимира Козявкіна «Еліта». Якби з басейном було щось негаразд, то, повірте, такий популярний заклад не пустив би туди своїх дітей. У басейні готельно-курортного комплексу «Карпати» побувала наша знімальна група.
Повертаючись до сюжету на телеканалі ЗІК, зазначимо, що позицію іншої сторони, фактично, не було висвітлено. Думку з приводу того, що сталося, намагався висловити заступник генерального директора Віталій Ясінський. Однак, його пояснення ситуації у змонтованому сюжеті обрізали до 15 секунд. Тобто, передача вийшла не те, що не збалансована, але така, що попахує «заказухою». Наші підозри, що усе це є чиїмось замовленням, підтверджує розповідь Віталія Ясінського.
Залишається здогадуватися: хто замовив Трускавець? Кому стала на перешкоді добра робота готельно-курортного комплексу «Карпати»? Хто ця жінка, Зоряна Шмілик – постраждала чи «артистка»? Першою чергою у створенні «чорного» піару про Трускавець можна запідозрити замовників нещодавніх карикатурних відеосюжетів в мережі Інтернет із серії «Трускавецький криміналітет». Хто за цим стоїть – трускавчани уже знають. Технічну роботу міг виконати один із телеканалів, згаданих вище. Подібні за стилем сюжети є у його програмах. Що стосується жінки з дитиною, то їх нам по-людськи просто шкода. Бо ж маленька Вероніка стала жертвою в руках умілих заробітчан на провокаціях і «заказухах». Що штовхає людей до такого кроку, потреба в грошах чи бажання стати героями телеекранів, не важливо. Важливо те, що шила в мішку не втаїш. А ось що робити, щоб восторжествувала істина, кожен вирішує по-своєму. Керівництво готельно-курортного комплексу «Карпати» має намір домагатися правди через судові органи.

Немає відповідей на "Дискредитація курорту Трускавець – хто за цим стоїть? "

Написати відповідь