22 січня 2016 р.

Прес-конференція у податковій – про видатки і прибутки, успіхи і проблеми

Опублікував о 14:33 Трускавецьке телебачення

Зустріч начальника Дрогобицької об’єднаної державної податкової інспекції Євгена Турчина з представниками мас-медіа відбулася 20 січня, у середу. Головний податківець регіону навів дані про забезпечення збору до державного й місцевого бюджетів, розповів про новації в оподаткуванні, декларацію доходів тощо. Зі звіту Євгена Турчина випливало, що за всіма показниками податківці справилися добре, а збір до бюджетів є вищий від минулорічного. У Трускавці, зокрема, виконання плану щодо надходження до місцевого бюджету склало 110, 7 відсотків. Це на 15,6 мільйонів гривень більше, ніж за відповідний період минулого року. На прес-конференції побував наш оператор.
Від Євгена Турчина присутні почули також, що загалом на наші підприємства зменшився податковий тиск і таким чином їм залишається більше коштів. Ці гроші, на думку податківця, підприємства можуть використати для підвищення зарплат своїм працівникам. Заробітна плата може зрости на 20 відсотків, каже Євген Турчин, усе залежить від керівників.
Попри успіхи, у податківців бувають і свої проблеми. Одна з них та, що число працівників Дрогобицької об’єднаної державної податкової інспекції скорочують аж на 30 відсотків. Про це також говорив Євген Турчин.

Немає відповідей на "Прес-конференція у податковій – про видатки і прибутки, успіхи і проблеми"

Написати відповідь