5 лютого 2016 р.

Чому трускавецькі ресторани не є популярними закладами відпочинку

Опублікував о 15:01 Трускавецьке телебачення

Наша знімальна група спробувала зробити невеличке дослідження, що стосується цього питання, спілкуючись з відпочивальниками міста-курорту. Керівники місцевих оздоровчих закладів Трускавця вважають, що у місті є де відпочити, були б лише гроші. Ваш відпочинок залежатиме від товщини гаманця, каже директор «Кришталевого палацу».
Відпочивальники, з якими спілкувалися наші журналісти, посиденьки у ресторанах не вважають відпочинком. Перевагу надають прогулянкам на свіжому повітрі, екскурсіям тощо.
Як зізнався один із наших співрозмовників, серед причин, чому він не ходить до ресторанів, що вони всі однотипні. Нема того, що б привабило. Іншому чоловіку сподобалася кухня у єдиному ресторані, який він відвідав за весь час.
Питання, чому у Трускавці нема ресторанів і барів на зразок краківських, де грає акустична музика і відвідувачі відпочивають інтелектуально, залишається нерозгаданим. Не дуже віриться, що на них нема попиту, скоріш за все, місцеві менеджери не хочуть «паритися» над цим питанням. Та й керівники закладів вважають, що ресторан – це місце, де гучно грає музика і відпочинок полягає в тому, щоб відповідно «відірватися».

Немає відповідей на "Чому трускавецькі ресторани не є популярними закладами відпочинку"

Написати відповідь