12 лютого 2016 р.

Трускавецькі перевізники виправдовують ситуацію з обслуговуванням пасажирів

Опублікував о 15:10 Трускавецьке телебачення

Трускавецькі перевізники виправдовують ситуацію з обслуговуванням пасажирів. Транспортний сервіс у Трускавці викликає нарікання людей уже не перший рік. Скаржаться відпочивальники й місцеві жителі особливо на міські маршрутки. Влада міста подумує над тим, щоб провести новий тендер з перевізниками. Говорить Олексій Балицький, перший заступник.
Знаючи, як їздять маршрутки у Трускавці, пасажири воліють ходити пішки. На цю тему ми спілкувалися з людьми на одній із міських зупинок.
А водії, своєю чергою, скаржаться, що пасажирів є обмаль і їхня праця мало що не збиткова. Зокрема, окрім ранішнього часу, нема пасажирів до «Карпат». Ми спробували тут дочекатися маршрутки №1. Простоявши того дня більше 20 хвилин - так її і не дочекалися. Поговорити з водієм цього маршруту вдалося на наступний день. Ми спілкувалися також із співвласниками фірми-перевізника.
Організовуючи свого часу міське транспортне сполучення на курорті, про людей у Трускавці, очевидно, не думали. Бо чому вони не їздять маршрутками? Може щось змінити? Наприклад, самі маршрути. А також дати інші автобуси - комфортніші.

Немає відповідей на "Трускавецькі перевізники виправдовують ситуацію з обслуговуванням пасажирів"

Написати відповідь