5 лютого 2016 р.

На сесії трускавецькі депутати порушили питання засміченості міста

Опублікував о 15:05 Трускавецьке телебачення

У депутатському корпусі вважають, що виною всьому є фірма «Ком-Еко», яка вивозить сміття на бориславське сміттєзвалище. На сесії, що відбулася 4 лютого, депутати слухали пояснення з приводу ситуації керівника фірми.
Під час обговорення питання на екрані були продемонстровані фото з повними сміттєвими баками й захаращеністю навколо них. Світлини були зроблені у період січневих свят і керівник «Ком-Еко» це прокоментував просто: усі святкували. Депутати ж звернули увагу, що Трускавець є курортом, тому свята для одних мусять бути робочими днями для інших. Щоб було чисто.
У результаті засідання сесії керівника фірми «Ком-Еко» зобов’язали ефективно виконувати свої обов’язки і депутати перейшли до розгляду інших питань. Стосовно проблеми у міського голови своя думка. Він обіцяв тримати питання на контролі і просить трускавчан допомагати в цьому.
Наша знімальна зробила рейд, щоб наочно переконатися у гостроті проблеми. На час нашого обходу районів, де розміщені сміттєві контейнери, там було усе чисто. Особливих претензій ми не почули і від самих жителів мікрорайонів.
Отже, виникає питання: тема вивозу сміття у Трускавці є гострою чи перебільшеною? У нинішній ситуації відповіддю може бути народний вислів: «Час покаже».

Немає відповідей на "На сесії трускавецькі депутати порушили питання засміченості міста"

Написати відповідь