5 лютого 2016 р.

Недруги і конкуренти Трускавця розійшлися не на жарт – під прицілом дельфінарій

Опублікував о 15:03 Трускавецьке телебачення

Недруги і конкуренти Трускавця розійшлися не на жарт – під прицілом дельфінарій. У деяких засобах масової інформації, зокрема, електронних, одна за одною виходять статті про те, що дельфінарій «Оскар» то працює незаконно, то у ньому дельфіни конче потребують морської води, то іще щось, через що треба закрити цей заклад. Отже: чи потрібен Трускавцю дельфінарій? Найперше своє ствердне слово висловив нинішній очільник міста Андрій Кульчинський.
Про роботу дельфінарію ми дізнавалися більше у самому закладі. Зазначимо, що один із співвласників походить із сім’ї, де розведення і тренування дельфінів є традицією уже трьох поколінь. Тому досвіду, як кажуть не позичати. Говорять співвласник та керівник дельфінарію.
Про роботу дельфінарію та умови, в яких утримуються тварини, ми спілкувалися із його працівниками. Цей заклад, розповіли вони, не лише розважальний. Тут проводять унікальне лікування дітей із ДЦП – дельфінотерапію.
Відвідувачі трускавецького дельфінарію задоволені його роботою. Таке видовище, кажуть, рідко побачиш. Приходять сюди приїжджі люди й з інших країн. На час наших відвідин дельфінарію тут були поляки.
Слід зазначити, що трускавецький дельфінарій – не єдиний заклад, який піддався нападкам замовників через засоби масової інформації. У поле зору недобросовісних конкурентів чи то просто недругів нашого курорту уже потрапляли деякі оздоровчі заклади. Але Трускавець – авторитетна й знана оздоровниця, він усе витримає!

Немає відповідей на "Недруги і конкуренти Трускавця розійшлися не на жарт – під прицілом дельфінарій"

Написати відповідь