26 лютого 2016 р.

Про що мовчать підприємці трускавецького ринку сувенірів?

Опублікував о 15:21 Трускавецьке телебачення

Днями представники цього дрібного бізнесу пікетували міську раду зі своїми вимогами. Торговці, зокрема,  хочуть, щоб їм не підвищували орендну плату. Розібратися у конфлікті намагалася наша знімальна група. Спочатку ми пробували спілкуватися з продавцями сувенірів безпосередньо на ринку. Люди, однак, були незговірливі, контактувати із журналістами мали бажання не всі.
У четвер біля міської ради відбувся пікет підприємців. Люди були дратівливі і не хотіли відповідати на незручні запитання журналістів. Казали, що побоюються, щоб інформацію не висвітлили однобоко – проти їх інтересів.
Далі сталося те, що буває, коли люди не терплять іншої думки. Співрозмовниця після короткого коментаря на камеру кинула в гурт провокаційний клич і оператору в прямому розумінні не дали довершити його професійний обов’язок. Тим часом наші журналісти поспілкувалися з керівником інформаційного центру Олександром Боднаром.
Своє роз’яснення щодо проблеми дав також керівник комунального підприємства «Парк курортний» Назар Веретка. Зазначимо, що обговорюється питання, що торгові місця на сувенірному ринку перейдуть з його відомства до КП «Інформаційний центр курорту Трускавець».
Ситуацію із ринком сувенірів можна було б вважати буденним непорозумінням між сторонами, якби не одна деталь. Спостерігаючи за пікетом торговців біля міської ради, в око впало, що людей ніби координує хтось збоку. Біля групи підприємців крутилися ті ж обличчя, що були біля стін міськради, коли зо три десятки пенсіонерів вимагали не підвищувати тарифів на воду. Очевидно, що цими проблемами хтось спекулює. І як воно в таких випадках буває, коли у конфлікті двох сторін втручається хтось третій, то правду знайти важко.

Немає відповідей на "Про що мовчать підприємці трускавецького ринку сувенірів?"

Написати відповідь