22 січня 2016 р.

Школярів харчуватимуть за кошти місцевого бюджету – скільки коштуватиме обід учня

Опублікував о 14:31 Трускавецьке телебачення

Відповідне рішення було прийняте на найвищому рівні і зіслане для виконання на місця. Щоб воно могло вступити в дію, у Трускавці відбулося спеціальне сесійне засідання, яке запустило механізм реалізації вирішення цього питання. Перед виголошенням проекту рішення, депутатам представили нового начальника міського відділу освіти Андрія Юрківа.
Зачитаний Андрієм Юрківим проект рішення про переведення харчування учнів у шкільних їдальнях на місцевий бюджет депутати без проблем прийняли. Не беручи до уваги двох партійних заяв, це було єдине питання, задля чого збиралася 18 січня депутати трускавецької міської ради.
Розпорядження про зміни у забезпеченні харчування школярів уже мають керівники навчальних закладів. У школах також уже вирахували, скільки має коштувати обід учня. Наша знімальна група побувала у трускавецькій загальноосвітній школі №1 і спілкувалася з директором Володимиром Щигелем.
Наші журналісти поцікавилися також, чи не будуть обділені діти у зв’язку зі змінами в забезпеченні їх харчування. Ми побували в шкільній їдальні і спілкувалися з її працівниками.

Немає відповідей на "Школярів харчуватимуть за кошти місцевого бюджету – скільки коштуватиме обід учня"

Написати відповідь