25 березня 2016 р.

У трускавецькому сквері встановлять новий пам'ятник Івану Франку

Опублікував о 16:41 Трускавецьке телебачення

На розширеному засіданні містобудівної ради Трускавця, яка відбулася в приміщенні міської ради 24 березня, обговорювали питання благоустрою скверу Івана Франка та встановлення нового пам'ятника Каменяреві. На обговорення запросили журналістів, громадськість міста, прийшли також депутати місьради. Говорили спочатку про благоустрій скверу. Гостра суперечка виникла навколо питання: чи не заважатиме затишку у облаштованому сквері сусідство з новим готелем, який невдовзі виросте на суміжній ділянці. Пропонували навіть вибрати інше місце для пам'ятника, наприклад, на алеї у парку відпочинку.
Другим стояло питання про вибір пам'ятника з двох уже готових. Пеший - той, що був виставлений для огляду громади біля Церкви Миколая. Один з його авторів є Орест Скоп, відомий своїми іншими роботами у Трускавці, зокрема, "Ісус і Самарянка". Другий пам'ятник є у Львові, авторами є сумновідомі проектанти трускавецького Степана Бандери. Після обговорення члени містобудівної ради стали до голосування. Із результатом вісім голосів проти двох, рішення прийняли на користь пам'ятника з міді на постаменті з чорного граніту. Це той, якого уже бачили трускавчани біля Церкви Миколая.
Отже, до 160-річчя від дня народження Івана Франка новий пам'ятник Каменяреві стане окрасою Трускавця. Він стоятиме на розі вулиль Степана Бандери та Івана Франка.

Немає відповідей на "У трускавецькому сквері встановлять новий пам'ятник Івану Франку"

Написати відповідь