11 березня 2016 р.

Сесія міськради - про воду та їзду в маршрутках

Опублікував о 18:32 Трускавецьке телебачення


10 березня, у четвер, відбулося ІІ пленарне засідання ІХ сесії Трускавецької міської ради VII демократичного скликання. Депутати виголосили кілька запитів і подискутували про використання питного озера. Між Юрієм Яворським та міським головою Андрієм Кульчинським виникла суперечка щодо нинішнього становища з водопостачанням. Останній відкинув звинувачення колишнього заступника міського голови й переконливо аргументував свою думку.
А про проблеми з водопостачанням від мікрофону говорив Олексій Балицький. Перший заступник міського голови пояснив, чому контрольований відбір води з питного озера є важливим саме сьогодні, коли реформується "Трускавецький водоканал".
Гострим на сесії було питання "Про роботу транспортних підприємств". Про роботу перевізників перед депутатами звітували керівники підприємств "ІнтерТрансТур" Іван Асафат та "Витязь" Ігор Барна.
Депутати висловили низку зауважень і претензій щодо роботи перевізників на усіх трьох міських маршрутах. Вказали також на нетактовну поведінку окремих водіїв, відмову возити пільговиків. Доповідачі виправдовували ситуацію низьким тарифом, малою кількістю пасажирів, дорожнечею запчастин та паливно-мастильних матеріалів. У результаті було висунуто пропозицію визнати роботу перевізників незадовільною і оголосити новий конкурс на здійснення пасажирських перевезень. Депутати за неї проголосували одноголосно. Розглянули на сесії й інші питання, зокрема про затвердження умов конкурсу на вивезення твердих побутових відходів.

Немає відповідей на "Сесія міськради - про воду та їзду в маршрутках"

Написати відповідь