12 лютого 2016 р.

Трускавець захаращують його мешканці – за результатами рейду

Опублікував о 15:11 Трускавецьке телебачення

Ми вже торкалися теми засміченості міста з вини невчасного вивозу сміття. Сьогодні висвітлимо цю тему в іншому ракурсі: Трускавець засмічують його жителі й підприємці, котрі тут працюють. В цьому можна переконатися, читаючи зміст реклами й оголошень, якими сьогодні обклеєні всі людні місця у місті. Найбільше їх у курортній зоні. Відпочивальники обурюються: такий стан речей не на користь курорту, місто від того стає непривабливим.
Своє обурення з приводу неконтрольованої ситуації висловили в інспекції з благоустрою міста трускавецької міської ради. Люди ігнорують усякі їхні приписи з приводу засміченості, каже інспектор Надія Марущак.
В поле зору нашої знімальної групи потрапив об’єкт, який межує з приватною садибою. Павільйон автобусної зупинки закинутий, він розбитий і там повно сміття. Власник об’єкту запевнив, що територію прибирають, але люди й далі зносять туди сміття.
В інспекції з благоустрою міста вважають, що частково винні і власники приватної садиби, бо навколо свого обійстя мали б стежити за порядком. Господиня будиночка не вважає своїм обов’язком прибирати ще й чужу територію.
Отак воно в нас виходить, як у народному прислів’ї: де сім господинь, там хата неметена. А ще у народі кажуть, що чисто не там, де прибирають, а там де не смітять. Тому, кого винуватити сьогодні в захаращеності нашого міста, як не самих людей?

Немає відповідей на "Трускавець захаращують його мешканці – за результатами рейду"

Написати відповідь