18 березня 2016 р.

Трускавецький псевдомайстер під приводом ремонту видурював у людей техніку

Опублікував о 18:11 Трускавецьке телебачення

До Трускавецького відділення поліції надійшла заява від 23-річної місцевої мешканки про те, що невідома особа шахрайським способом заволоділа її мобільним телефоном "Самсунг".
Потерпіла розповіла, що в жовтні минулого року апарат вона віддала трускавчанину, який видавав себе за фахівця з ремонту засобів зв’язку, фото- та комп’ютерної техніки. Однак взявши телефон, назад заявниці він не повернув.
Окрім цієї жінки до правоохоронців звернулося ще четверо жителів міста, майном яких заволодів псевдо-майстер. Серед речей, які він взяв, щоб полагодити, є мобільні телефони, фотоапарат, планшет, телевізор тощо. Як з’ясували правоохоронці, шахрай їх і не думав ремонтувати. Отриману від людей техніку він одразу здавав до ломбарду.
За цими фактами відкрите кримінальне провадження, чоловікові інкримінують статтю за шахрайство.

1 Response to "Трускавецький псевдомайстер під приводом ремонту видурював у людей техніку"

.
gravatar
Кира Андреева Says....

Сейчас, к сожалению, происходит очень много подобных ситуаций. Так, еще недавно я жила в Киеве, а именно на Позняках, на моих глазах, среди белого дня, произошло подобное ограбление, у девушки прямо из рук вырвали телефон и скрылись в неизвестном направлении 2 молодых людей. И это не единичный случай, таких очень много. Я уже пол года, переехала в новострои Вишневого http://kvartal-avia.com.ua/, это всего в 3 км от Киева, но за все это время я не увидела тут ничего подобного. Достаточно тихо и спокойно. Вроде бы рядом, а так отличаются люди в столице и возле..

Написати відповідь