11 березня 2016 р.

Про надходження до бюджету та інші збори - інформує податкова

Опублікував о 18:31 Трускавецьке телебачення

У лютому цього року суб’єкти господарювання Трускавця перерахували для підтримки української армії 454,6 тисячі гривень військового збору. Це на 84,5 тисячі гривень більше, ніж було сплачено впродовж лютого минулого року. Загалом з початку року платники перерахували 794 тисячі гривень військового збору. Прогнозні показники виконано на 100,5%.

А до місцевих бюджетів надійшло майже 6,4 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Платники податків міста Трускавця впродовж двох місяців сплатили до місцевих бюджетів 6383 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Планові показники виконано на 125,2%. Приріст надходжень з початку року складає 1283 тис. грн., а до відповідного періоду минулого року – майже 3350 тис. грн.
Нагадаємо, що від січня запроваджено єдину ставку для оподаткування доходів у вигляді зарплати та виплат за цивільно-правовими договорами – 18 відсотків (у минулому році застосувалося 15%).
До бюджету надійшло також понад 4,5 млн. грн. від плати за землю. За два місяці цього року власники та орендарі земельних ділянок м. Трускавця сплатили до бюджетів територіальних громад понад 4,5 млн. грн., в тому числі 4252,2 тис. грн. надійшло від юридичних осіб та майже 291,8 тис. грн. внесено фізичними особами.
До сухої статистики додамо, що керівник об'єднаної податкової інспекції Євген Турчин закінчує свою діяльність у цій сфері і йде на пенсію. З цього приводу 11 березня, у п'ятницю, він зібрав своїх колег, скликав також журналістів, щоб попрощатися і подякувати за співпрацю. Наша творча група бажає Євгенові Ярославовичу міцного здоров'я та наснаги.

Немає відповідей на "Про надходження до бюджету та інші збори - інформує податкова"

Написати відповідь