22 квітня 2016 р.

МАФи та незаконні прибудови інвентаризують - із сесії міськради

Опублікував о 15:52 Трускавецьке телебачення

21 квітня, в четвер, проходило третє пленарне засідання Х сесії Трускавецької міської ради. Сесія традиційно почалася з депутатських запитів. Порушили, зокрема, питання про функціонування незаконних МАФів та прибудов, які, на думку депутата Романа Бучковича, треба негайно інвентаризувати. Міський голова Андрій Кульчинський своєю чергою поінформував, що процес цей уже запущений і виконають цю роботу відповідальні за неї чиновники.
Далі депутати розглянули низку земельних питань, що залишилися для розгляду від ІІ пленарного засідання. Доповідала начальник управління містобудування, архітектури та землекористування Трускавецької міської ради Оксана Плахтій.
На засідання сесії міський голова повідомив про деякі випадки зловживань попередньої влади міста. Вони стосуються землі, МАФів, узаконення будівництв, зловживання службовим становищем окремих посадових осіб тощо.  Андрій Кульчинський назвав також деякі прізвища - підприємців та судді. Міський голова пообіцяв оприлюднити усі зловживання на сайті міськради після завершення перевірки.

Немає відповідей на "МАФи та незаконні прибудови інвентаризують - із сесії міськради"

Написати відповідь