1 квітня 2016 р.

У Трускавці єдиною валютою буде євро

Опублікував о 16:53 Трускавецьке телебачення

Спеціальним рішенням Європарламенту в місті-курорті Трускавці для обслуговування відпочивальників від 1 травня 2016 року вводиться в обіг єдина валюта - євро. Тут нею будуть розраховуватися за всі види послуг - від проживання у санаторіях, до обідів у ресторанах. У нас же побоюються, що внаслідок попиту на європейську валюту її просто не вистачить в обмінних пунктах.
Це, звичайно був першоквітневий жарт, насправді усе значно прозаїчніше - ми й далі купуватимемо й продаватимемо все за наші рідні гривні. І в реальному житті сьогодні усе не так уже й весело.
Важко розповісти, звідкіля пішла традиція розігрувати 1 квітня один одного. Є багато версій щодо коріння "дня сміху". Звичай веселитися, жартувати й обманювати один одного саме 1 квітня існує в дуже багатьох країнах. Сміх сміхом, але хоч цей день не внесено ні в які календарі знаменних дат і всенародних свят, його цілком можна зарахувати до міжнародних. Бо він з однаковим успіхом відзначається в Україні й Росії, в Німеччині і в Англії, у Франції і в Скандинавії, і навіть на Сході. Тож, сміймося на здоров'я!

Немає відповідей на "У Трускавці єдиною валютою буде євро"

Написати відповідь