15 квітня 2016 р.

Чи є насправді цілодобове водопостачання у Трускавці?

Опублікував о 17:10 Трускавецьке телебачення

Керівник "Трускавецького водоканалу" Володимир Возняк з оптимізмом розповідав уже не раз, що у нашому місті вперше за всі роки є цілодобове постачання питної води. Про це він запевняв, зокрема, на нараді у Трускавецькій міській раді.
Самі жителі міста-курорту у розмові з журналістами ТІТ на водопостачання не нарікали. Люди говорили, що справді помітили наявність води у своїх кранах впродовж всієї доби.
Однак, не всі розділяють оптимізму Володимира Возняка щодо цілодобового водопостачання у Трускавці. На останній сесії депутат міськради Роман Бучкович поінформував, що у деяких багатоквартирних будинках води впродовж доби нема і не було. Депутат звинуватив також ЗМІ, які послалися на слова керівника Трускавецького водоканалу і поширили недостовірну інформацію.
Тим часом, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановила новий тариф на воду для Трускавця та Дрогобича. Вона коштуватиме 16,62 грн у Трускавці та 15,60 грн у Дрогобичі. Різниця в тарифах мінімальна - всього одна гривня.

Немає відповідей на "Чи є насправді цілодобове водопостачання у Трускавці?"

Написати відповідь