13 травня 2016 р.

У Дрогобичі горіло вагонне депо

Опублікував о 17:24 Трускавецьке телебачення

Вогнеборці ліквідували пожежу на даху ремонтно-вагонного цеху депо-Дрогобич. 11 травня о 10.35 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в складському приміщенні Дрогобича на вулиці Вокзальній. Загоряння виникло на даху ремонтно-вагонного цеху депо.
На місце пожежі відразу ж було направлено пожежно-рятувальні підрозділи. На момент прибуття вогнеборців вогнем було охоплено частину даху будівлі. Об 11.25 вогнеборцями пожежу локалізовано та об 11.50 повністю ліквідовано. Внаслідок пожежі вогнем знищено дах. Завдяки злагодженим діям рятувальників від повного знищення врятовано будівлю ремонтно-вагонного цеху, суміжні та сусідні будівлі вагонного депо. Причини виникнення займання встановлюється. Постраждалих від пожежі немає.
Тим часом, Дрогобичем уже поширювалися чутки, начебто на залізниці стався вибух цистерни. З цього приводу були телефонні дзвінки до міської ради. Відділ надзвичайних ситуацій Дрогобицької міської ради інформував, що жодної загрози для людей та довкілля нема і просив не вірити чуткам.

Немає відповідей на "У Дрогобичі горіло вагонне депо"

Написати відповідь