13 травня 2016 р.

Як у нас з бюджетом? Інформує Трускавецьке відділення об'єднаної податкової

Опублікував о 17:28 Трускавецьке телебачення

У квітні платники податків Трускавця сплатили до місцевого бюджету 10,1 млн. грн. податків та зборів, що на 3,5 млн. грн. більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Податків з доходів фізичних осіб протягом квітня надійшло 4,1 млн. грн., що на 2,5 млн. грн. більше від надходжень відповідного періоду 2015 року. Спрощенці Трускавця сплатили до місцевого бюджету за квітень 2016 року майже 1,1 млн. грн. єдиного податку, що на 0,6 млн. грн. більше надходжень минулого року. Плати за землю за період квітня 2016 року надійшло 3,0 млн. грн., що на 1,2 млн. грн. більше від надходжень відповідного періоду минулого року.
Суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Трускавецькому відділенні Дрогобицької ОДПІ, сплатили 0,25 млн. гривень місцевих податків та зборів, що на 0,2 млн. грн. більше від надходжень відповідного періоду минулого року.
А до місцевого бюджету за квітень надійшло 0,7 млн. гривень акцизного податку. Це на 0,2 млн. грн. більше від відповідного періоду минулого року.

Немає відповідей на "Як у нас з бюджетом? Інформує Трускавецьке відділення об'єднаної податкової"

Написати відповідь