24 червня 2016 р.

До Дня медика із новими стандартами - візит до Трускавецької міської лікарні

Опублікував о 16:50 Трускавецьке телебачення

Трускавецька міська лікарня отримала сертифікат ISO. Про це ми дізналися з інформаційного джерела Трускавецької міської ради. Знімальна група Трускавецького Інтернет-телебачення вирушила з візитом до міської лікарні, щоб поспілкуватися з її головним лікарем та медперсоналом. Як повідомив Ігор Стасик, до отримання міжнародного сертифікату лікарня йшла понад рік. Велика заслуга у цьому належить Андрієві Кульчинському, нинішньому міському голові Трускваця. До обрання мером Андрій Богданович очолював міську лікарню.
З нагоди Дня медика у міській лікарні обирали кращу медичну сестру. Серед претенденток на конкурсі кращою медичною сестрою стала Мар'яна Гарасим'як працівниця терапевтичного відлілення. Друге місце поділили Юлія Боднар та Марія Голець.
Що стосується міжнародних стандартів ISO, то їх використовують у багатьох країнах світу, в тому числі й в Україні. Їх дотримання гарантує, що продукти та послуги є безпечними, надійними і якісними, а виробничі процеси побудовано на використанні максимально ефективних ресурсів із мінімальним впливом на навколишнє середовище.

Немає відповідей на "До Дня медика із новими стандартами - візит до Трускавецької міської лікарні"

Написати відповідь