10 червня 2016 р.

У Трускавці мають намір позбутися вкінець "собачої" проблеми

Опублікував о 17:27 Трускавецьке телебачення

Проблема з безпритульними та бродячими собаками у Трускавці існує давно. Зокрема, загостреною вона була за керівництва Руслана Козира. Тодішня влада "прославилася" жорстоким поводженням з тваринами - їх періодично відстрілювали або труїли. У парку відпочинку знаходили мертвих собак, зоозахисники били тривогу. Відома у Трускавці волонтерка Лідія Буга розсилала листи зі скаргами про жорстоке поводження з тваринами куди тільки могла - навіть до Міністерства. Сьогодні трускавчанка створила громадську організацію, щоб допомогти тваринам, а також убезпечити людей від нападів собак, проводячи їх стерилізацію. А поки до цього справа не дійшла, Лідія Буга підгодовує собак, адже відомо, що голодні тварини можуть нападати на людей.
Нещодавно захисниця тварин дізналася, що у регіоні уже є створена ще якась громадська організація, що має намір зайнятися стерилізацією безпритульних тварин у Трускавці. Лідія Буга подивована, чому проігнорували її, коли створювали таку організацію, адже усі знають, скільки зусиль і власних коштів вона доклала для захисту бездомних собак у місті-курорті. До того ж, каже волонтерка, для новоствореної організації уже, нібито, закладені чималі кошти, які підуть для стерилізації собак.
Тим часом у Трускавецькій міській раді уже мають чіткий план з вирішення проблеми з безпритульними собаками. Міський голова Андрій Кульчинський каже, що до справи будуть залучати не лише певну громадську організацію, але й фахівців зі Львова. Насамперед, облаштують невеликий вольєр для тимчасового утримання собак.
Проблему з бездомними та бродячими тваринами у Трускавці добре знають також місцеві жителі і приїжджі люди. Хоч останнім часом не було зафіксовано випадків нападу собак на перехожих, люди вважають, що проблему треба вирішувати. Але як її позбутися, достеменно не знає ніхто.
Сьогодні проблема із безпритульними тварин у Трускавці, що називається, "висить". Поки влада та якісь особи збоку вирішують, яким чином з вулиць та відпочинкової зони міста-курорту зникнуть ватаги собак, місцева волонтерка за свої гроші купує їм їжу та підгодовує, щоб ті з голоду не накидалися на людей. Бо не дай Бог, щоб сталося так, як у Львові зі сміттям. Поки у ратуші "відшивали" інвесторів для будівництва заводу з переробки сміття, сталася біда, яка може обернутися екологічним лихом. І, насамкінець: як повідомили у Трускавецькій міській раді, 13 червня о 16-й годині в залі засідань відбудеться розширена нарада з обговорення питання щодо поводження з безпритульними тваринами в  місті Трускавець.

Немає відповідей на "У Трускавці мають намір позбутися вкінець "собачої" проблеми"

Написати відповідь