1 липня 2016 р.

"Карпати" святкують 23-й День народження

Опублікував о 18:44 Трускавецьке телебачення

1 липня 2016 року Трускавецький готельно-курортний комплекс "Карпати" відзначає свій 23-й День народження. Сьогоднішня наша тематична передача присвячена Дню "Карпат" - святкуванню з нагоди створення оздоровчого закладу. Додамо, що перша у липні передача Трускавецького Інтернет-телебачення буде останньою у цьому сезоні - після її виходу наш невеличкий колектив у повному складі йде у місячну відпустку.
Отже, цього дня, 1 липня, у далекому 1993 році відбулося освячення та відкриття нового санаторію у Трускавці з поетичною назвою "Карпати". Від того моменту оздоровчий заклад залишається одним із лідерів серед санаторних комплексів в Україні. І нині в "Карпатах" пріоритетними є високий рівень сервісу, сучасні медичні технології і професійний досвід персоналу. Сьогодні "Карпати" це готельний комплекс-музей, оточений ландшафтним парком "Підгір'я" із власним звіринцем, з привабливими інтер'єрами, комфортними готельними номерами, ресторанами і барами з вишуканою кухнею, концертним і танцювальним залами, спортивним комплексом, сучасним лікувальним і СПА Центрами.
Святкування Дня "Карпат" проходить на території ландшафтного парку "Підгір'я" та в концертному залі готельно-курортного комплексу "Карпати". Від 13-ї години в парку розгорнуто святковий ярмарок, відбувається також веселе свято для малечі. Від 15-ї години аж до вечора заплановані офіційна урочиста частина та святковий концерт за участю артистів української естради Валерія Кириченка, Валерія Твіна, Зеновія Гучка, Зоряни Юдін та Микола Свидюка.
Невдовзі виповниться п'ять років з того часу, як у "Карпатах", які сьогодні святкують свій 23-й День народження, "осів" наш інформаційно-медійний проект "Трускавецьке Інтернет-телебачення". Керівництво оздоровчого закладу в особі Лева Грицака підтримало наш ресурс без будь-яких зобов'язань з нашого боку. Незаангажоване висвітлення подій у класичному стилі їх викладу було і є важливим моментом для невеличкого колективу ТІТ. Після місячної відпустки "Трускавецьке Інтернет-телебачення" продовжить свою роботу.
Повертаючись до сьогоднішнього святкування, зазначимо, що Трускавецький готельно-курортний комплекс "Карпати", без перебільшення,  - це один з найкращих оздоровчих закладів не лише у Трускавці, але й в Україні. Він має категорію "Чотири зірки". Вибравши відпочинок у "Карпатах", ви обираєте наступне: це екологічно чиста зона Передгір’я Карпат та вдале розташування у місті Трускавці. Це мальовнича панорама гірських карпатських схилів та вид на озеро з усіх номерів. Це сучасна, ні, найсучасніша розвинута інфраструктура. Тому, вибираючи санаторій Карпати, Ви зможете поєднати якісну діагностику та лікування з відпочинком для цілої родини.
З Днем народження, "Карпати"!

Немає відповідей на ""Карпати" святкують 23-й День народження"

Написати відповідь