12 серпня 2016 р.

У Трускавці обговорили перспективи розвитку туризму в Карпатському Єврорегіоні

Опублікував о 18:04 Трускавецьке телебачення

Впродовж 10-11 серпня в Трускавці проходила робоча зустріч, присвячена обговоренню проблем та перспектив розвитку туризму в Карпатському регіоні. Серед учасників - представники профільних міністерств, депутати Верховної Ради, керівники карпатських регіонів України та Польщі.
Ініціювали зустріч Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада та Асоціація "Єврорегіон Карпати - Україна". Карпатські регіони, зазначали учасники зустрічі, володіють величезним потенціалом розвитку туризму. Це Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська та Чернівецька області з українського боку, і Підкарпатське воєводство - з польського.
Очільник області повідомив, що на Львівщині вибудовується туристичний трикутник: Трускавець - Східниця - Славське - Волосянка - Турка, який буде об’єднаний якісною інфраструктурою.
У рамках програми робочої зустрічі учасників також ознайомили з туристичним та рекреаційним потенціалом Карпатської частини Львівщини з метою обговорення перспектив реалізації конкретних проектів для покращення туристичної інфраструктури.

Немає відповідей на "У Трускавці обговорили перспективи розвитку туризму в Карпатському Єврорегіоні"

Написати відповідь