12 серпня 2016 р.

Трускавецька міська рада оголосила конкурс на присяжних міського суду

Опублікував о 18:01 Трускавецьке телебачення

Сайт міськради повідомляє вимоги до кандидатів. Ними не можуть бути громадяни, що визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними, мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов'язків народного засідателя, присяжного, мають не зняту чи непогашену судимість, є народними депутатами України, членами Кабінету Міністрів України, суддями, прокурорами, працівниками правоохоронних органів, військовослужбовцями, працівниками апаратів судів, іншими державними службовцями, посадовими особами місцевого самоврядування, адвокатами, нотаріусами, членами Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради юстиції.
Крім того, присяжним не може бути особа, якщо на неї протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення, досягла шістдесяти п'яти років, не володіє державною мовою.
Присяжним за час виконання ними обов'язків у суді в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, виплачується винагорода. Їм відшкодовуються витрати на проїзд і наймання житла, а також виплачуються добові. Зазначені виплати здійснюються територіальними управліннями Державної судової адміністрації України за рахунок коштів Державного бюджету України.
За присяжними на час виконання ними обов'язків у суді за місцем основної роботи зберігаються всі гарантії та пільги, передбачені законом. Час виконання присяжним обов'язків у суді зараховується до всіх видів трудового стажу. На присяжних поширюються гарантії незалежності і недоторканності суддів, установлені законом, на час виконання ними обов'язків із здійснення правосуддя.

Немає відповідей на "Трускавецька міська рада оголосила конкурс на присяжних міського суду"

Написати відповідь