5 серпня 2016 р.

У Дрогобичі прикрили підпільний гральний заклад

Опублікував о 18:15 Трускавецьке телебачення

Клієнтами підпільного грального закладу, який працював у закритому режимі поблизу місцевої автостанції, були "свої" відвідувачі. Його "діяльність" приховувалася, вхідні двері завжди були замкнені, при цьому було повністю обмежено вхід будь-яких випадкових гравців.
Згідно з ухвалою Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області, у приміщенні грального закладу на вулиці Самбірській, 82 було проведено санкціонований обшук. Під час обшуку правоохоронці вилучили шість системних блоків комп’ютерів з інстальованим програмним забезпеченням - емуляторами азартних ігор. Були вилучені також чорнові записи і грошові кошти в сумі 965 гривень за надання послуг азартного характеру.
Уся техніка скерована до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру у Львівській області для проведення комп’ютерно-технічної експертизи.
Наразі поліція встановлює усіх осіб, які брали участь в організації діяльності підпільного грального закладу, для притягнення їх до відповідальності.
Триває досудове розслідування в рамках кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення. Санкція статті 203-2 Кримінального кодексу України передбачає штраф від десяти до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Немає відповідей на "У Дрогобичі прикрили підпільний гральний заклад"

Написати відповідь