5 серпня 2016 р.

У Львові квартири дешевші, ніж у Трускавці, а земля у нас на вагу золота

Опублікував о 18:19 Трускавецьке телебачення

На регіональному ринку із продажу вторинного житла найчастіше пропонують однокімнатні та двокімнатні квартири. Найдешевша однокімнатна квартира є у Червонограді, а найвищі ціни зафіксовані у Трускавці та Львові. Найдорожчими виявилися дворівневі апартаменти зі щойно зробленим ремонтом та встановленим каміном, які коштують 350 тисяч доларів.
Вартість однокімнатних квартир у Львівській області відчутно знизилась у гривні. Зокрема, у Бориславі такі квартири подешевшали на 35%, у Дрогобичі - на 24%, Львові - на 27%, Трускавці - на 11%. Лідером зі зниження вартості однокімнатних квартир став Червоноград, де вони втратили 60% ціни.
У підсумку середня ціна однокімнатної квартири в червні становила:
Львів - 558,5 тисяч гривень; Борислав - 213,7 тисяч гривень; Дрогобич - 366,6 тисяч гривень; Стрий - 475,4 тисяч гривень; Трускавець - 624 тисячі гривень; Червоноград - 218 тисяч гривень.
А питання із землею у Трускавці взагалі є складним. Тут на вагу золота кожен її клапоть. Про первинний ринок цього товару розповіли в управлінні містобудування, архітектури та землекористування Трускавецької міської ради.

Немає відповідей на "У Львові квартири дешевші, ніж у Трускавці, а земля у нас на вагу золота"

Написати відповідь