29 вересня 2016 р.

Центр "Паросток" відзначив перше 10-річчя

Опублікував о 10:36 Трускавецьке телебачення

В понеділок 26 вересня на біологічному факультеті Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка відзначали 10-річчя волонтерського консультативно-валеологічного центру "Паросток". Святкування проходили в приміщенні біологічного факультету, що на вулиці Тараса Шевченка. У рамках відзначення ювілею відбувся урочистий захід за участю меценатів, волонтерів, представників влади, студентів педуніверситету, а також самих членів центру "Паросток". Це категорія людей, яких у суспільстві називають "неповносправними". У вестибюлі біологічного факультету була розгорнута виставка, а в залі відбувалося саме дійство. Розпочалася програма святкування з вітального слова декана біологічного факультету Світлани Волошанської. Далі були виступи капелана університету отця Олега Кекоша, ректора університету Надії Скотної, міського голови Трускавця Андрія Кульчинського, заступника міського голови Дрогобича з гуманітарних питань Олега Дукаса. Виступили також Роман Гудзеляк, Михайло Шубак, Ірина Дзюрах.
Після перших промовців гостей привітали учасники дитячої творчості. Це ансамбль мандоліністів Трускавецького Народного дому.
Надзвичайно вразливим був виступ самих учасників центру "Паросток". Звучав вальс і його підопічні рухалися у танці разом зі своїми волонтерами.
Підопічних "Паростка" привітали зі святом подарунками і далі слово мав отець Василь Нестер, священик, котрий здійснює духовну опіку у "Паростку". Виступила й керівник Центру Ліля Васишак. Вона розповіла про зародження й діяльність волонтерського центру "Паросток", розповідь супроводжувала демонстрацією слайдів та відеороликів. І знову лунали пісні та музика - перед присутніми виступили студенти педуніверситету.
Як і кожен ювілей, урочистості завершилися святковим тортом, який спік Дрогобицький хлібокомбінат. Перед тим, як його внести, виступив іноземний гість з Бельгії. Він вручив ювілярам конверт з грошовим презентом і висловив сподівання, що долучиться до різання торта.

Немає відповідей на "Центр "Паросток" відзначив перше 10-річчя"

Написати відповідь