16 вересня 2016 р.

У рамках кінофестивалю покажуть стрічки, які знімалися у нашому місті

Опублікував о 16:11 Трускавецьке телебачення

Цими вихідними у Трускавці пройде щорічний міжнародний кінофестиваль "Корона Карпат". У рамках кінофестивалю презентують нову повнометражну драму "Осінні спогади" спільного виробництва Іран-Чехія-Україна. Уже 6 жовтня кінострічка виходить у широкий прокат. Зйомки відбувалися на Прикарпатті. Цей фільм – перший досвід міжнародного співробітництва кінематографістів зі створення художньої драматичної стрічки, побудованої на тривожній сучасній тематиці,   повідомляє прес-служба проекту. Зйомки проходили у Трускавці та в селах Дрогобицького району, зокрема, в селі Доброгостові на запрошення та за підтримки Трускавецького міжнародного кінофестивалю "Корона Карпат" та Фільм-комісії "Прикарпаття".
У рамках фестивалю в Народному Домі 16 вересня транслювався фільм "Спацер по старому Трускавцю". Його презентували Микола Іваник та Дмитро Сенишин.
Дебютуватиме на "Короні Карпат" ще одна стрічка, знята в Трускавці. Це кіно про любов і щирі почуття "Історія однієї каблучки", режисер якої є Олег Бачинський. А Сергій Розора представить документальний погляд на нещодавні події у Києві "Майдан. Викриття", режисером стрічки є Олена Ножечкіна.

Немає відповідей на "У рамках кінофестивалю покажуть стрічки, які знімалися у нашому місті"

Написати відповідь