9 вересня 2016 р.

У Трускавці для розгляду набрала голосів скандальна електронна петиція

Опублікував о 19:07 Трускавецьке телебачення

Перша електронна петиція у Трускавці - і перший скандал на релігійному грунті, який може виникнути у результаті її впровадження. Згідно розділу 3 Порядку розгляду електронної петиції затвердженого рішенням сесії Трускавецька міська рада оприлюднює інформацію про початок розгляду електронної петиції № 1 від 1 вересня 2016 року про "Встановлення дорожнього знаку "Інша небезпека..." на вулиці Івана Мазепи. Дата оприлюднення електронної петиції - 9 серпня 2016 року. Петиція набрала необхідну кількість голосів 1 вересня 2016р. Термін розгляду електронної петиції - 10 робочих днів.
Отже, про що йдеться у петиції? Двома словами: депутат міськради Богдан Процишин запропонував встановити на вулиці Мазепи неподалік православної церкви Московського Патріархату дорожний знак, який сповіщає, що до Москви - 1493 кілометри. На знаку є також напис: "Московський патріархат". Принаймні, такий варіант розповсюджувався у соцмережах.
Сьогодні відомо, що депутатська комісія з питань законності, регламенту і депутатської етики відхилила петицію. Але слово ще за депутатами.

Немає відповідей на "У Трускавці для розгляду набрала голосів скандальна електронна петиція"

Написати відповідь