30 вересня 2016 р.

У Трускавці зоозахисниця б'є на сполох: з міста незаконно вивезли собак

Опублікував о 11:56 Трускавецьке телебачення

Трускавецька зоозахисниця звертається до влади та небайдужих людей, щоб допомогти повернути собак, яких незаконно вивезли до Луцька. У своїй стрічці в соціальній мережі facebook Лідія Буга пише:
"SOS!!! Не зрозуміла позиція міської влади. Наймається Луцька служба по відлову собак, я не проти, що в нас буде служба, но нехай ця служба працює у нас пару днів і простерелізує собак під нашим наглядом, але не забирати собак до Луцька під маркою стерелізації. Я відстоюю інтереси наших собак, мною викормлених. Собаки при транспортуванні переносять стреси і важку дорогу. Я возила зі Львова із фірми Лев наших собак, вони рвали потім 2 дні трупами лежали, то це 1,5 год. зі Львова, а Луцьк 5 год. їзди!! Це відмазка, щоб позбутись собак, а це протизаконоо такі дії. Я навела справки про Луцькі притулки. Страшна смертність цуциків, загризання собаками. п.Дана, яка є начальником КГ Луцька хвалить свої притулки, але це неправда. Розуміємо, що Луцьк хоче заробити на наших собаках грошенята.
Люди, захистіть наших собак, не дайте їх на переробку на корми, мило і т.д. Приберіть собак з вулиць хто куди може на деякий час. Сторожі обєктів будьте теж пильні, слідкуйте за своїми собаками. І ще раз наголошую, якщо Луцьк хоче заробити гроші, нехай стерелізує, тут під нашим контролем. І чи має Луцьк дозвіл відлову за межами Луцька, я провірю документи їхні разом з поліцією.
З повагою, Буга Л.І., голова ГО "З любов'ю до тварин".

Немає відповідей на "У Трускавці зоозахисниця б'є на сполох: з міста незаконно вивезли собак"

Написати відповідь