16 вересня 2016 р.

У рамках всеукраїнської акції "Олімпійський тиждень" відбувся легкоатлетичний пробіг "За мир та єдність України"

Опублікував о 16:14 Трускавецьке телебачення

Участь у заході, присвяченому Дню фізичної культури і спорту, взяли учні загальноосвітніх навчальних закладів міста. За словами організаторів, легкоатлетичний пробіг проводився з метою патріотичного виховання учнівської молоді та підтримки розвитку олімпійського руху, пропаганди здорового способу життя та виховання в учнів зацікавленості до занять фізичною культурою і спортом, а також масового залучення учнів до участі у спортивно-оздоровчих заходах. Про це та про інше розповідав директор дитячо-юнацького спортивного комплексу Любомир Мацькович.
Всіх призерів пробігу нагородили грамотами та медалями. Окрім цього, після завершення пробігу "За мир та єдність України" працівників сфери фізичної культури і спорту Трускавця нагородили грамотами за досягнуті успіхи у навчанні і вихованні дітей, ініціативну творчу діяльність та сумлінне виконання професійних обов’язків, а вихованці ДЮСК “Спортовець” отримали спортивний інвентар.

Немає відповідей на "У рамках всеукраїнської акції "Олімпійський тиждень" відбувся легкоатлетичний пробіг "За мир та єдність України""

Написати відповідь