9 вересня 2016 р.

У Трускавці, таки, "протягують" спорудження "висотки"

Опублікував о 19:10 Трускавецьке телебачення

Трускавецька будкомпанія не зважає на протести громади і волю депутатського корпусу й має намір збудувати, таки, висотку на вулиці Бориславській.
Її керівництво звернулося до Ради бізнес-омбудсмена через відмову Трускавецької міської влади та міського голови затвердити містобудівну документацію для будівництва багатоповерхового будинку. Про це повідомляють Українські Національні Новини з посиланням на прес-службу РБО.
"Незважаючи на наявність у Скаржника належного пакету документів на будівництво, міська влада погодила будівництво лише 4-поверхового будинку. Скаржник вирішив звернутися по допомогу до Ради бізнес-омбудсмена, щоб врегулювати питання. РБО обговорила проблему з головним архітектором Трускавця. Також інспектор РБО надіслав листа меру міста з проханням урегулювати питання скаржника", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що відповідне рішення про спорудження будинку на Бориславській депутати ухвалили на сесії Трускавецької міської ради 16 червня. Проектант забудови погодився тоді на зниження кількості поверхів у будинку до п'яти. До цього забудовник планував звести "висотку" на дев'ять поверхів.
На минулих засіданнях сесії міської ради через намір звести багатоповерхівку поряд з приватними оселями на вулиці Бориславській уже виникав конфлікт. Через те, що міський голова Трускавця Андрій Кульчинський наклав вето на рішення сесії, люди забудовника вдавалися до тиску на депутатський корпус і самого мера. Проти забудови були також мешканці Бориславської. Але, як бачимо, забудовник хоче, таки, домогтися свого, не зважаючи на протести громади й волю депутатів Трускавця.

Немає відповідей на "У Трускавці, таки, "протягують" спорудження "висотки""

Написати відповідь