4 жовтня 2016 р.

Про події у Трускавці - в онлайні наживо!

Опублікував о 14:55 Трускавецьке телебачення

Нові ідеї в напрямку поширення інформації в реальному часі втілив проект "Трускавецьке Інтернет-телебачення". Завдяки авторським розробкам його керівника відтепер користувачі Інтернет зможуть бачити наживо, що відбувається у нашому місті. Звісно, що огляд подій буде відбуватися через об'єктив оператора ТІТ - що він зніматиме, те й бачитимуть глядачі на сайті www.tit.pp.ua.
Крім основного сайту ТІТ вікно або посилання з трансляцією наживо планується вмонтувати на інших міських сайтах. Автором ТІТ розроблена й найближчим часом буде запущена програма для операційної системи Android. З її допомогою новини та прямі трансляції "Трускавецького Інтернет-телебачення" можна буде дивитися на мобільних пристроях - смартфонах та планшетах. На черзі - розробка аналогічної програми для iOS - айфонів та айпадів.
Попри те, що "Трускавецьке Інтернет-телебачення" переживає реорганізацію, зокрема, кадрові зміни, проект продовжує залишатися одним із ключових джерел інформування населення в онлайні. А відтепер - ще й найоперативнішим.
Дізнатися про те, що буде транслюватися наживо від ТІТ, можна буде просто у вікні, що відтворює відеотрансляцію. А також на сайті "Трускавецького Інтернет-телебачення": www.tit.pp.ua.

Немає відповідей на "Про події у Трускавці - в онлайні наживо!"

Написати відповідь